Serwis

Wsparcie

Pomocą służymy nie tylko przed, ale również po dokonaniu zakupu, w przypadku awarii nasi wykwalifikowani partnerzy zawsze są do Państwa dyspozycji. Dimplex ściśle współpracuje ze specjalistycznymi firmami z branży grzewczej, elektrycznej i sanitarnej, które poza instalacją urządzeń oferują także fachowe doradztwo oraz obszerny serwis. Prosimy wybrać kategorię w celu odszukania Serwisanta w interesującej Państwa lokalizacji.

Pompy ciepła

Przemysław Radzikiewicz
+48 61 635 05 66
+48 608 283 183
przemyslaw.radzikiewicz@dimplex.pl

Serwis Fabryczny pomp ciepła
(Polska Południowa)

Marcin Długasiewicz
+48 735 072 230
marcin.dlugasiewicz@dimplex.pl

Doradca Techniczny

Adam Kwiatecki
+48 735 026 732
adam.kwiatecki@dimplex.pl

Urządzenia elektryczne

Marzena Lipczyńska
+48 61 635 05 64
+48 602 242 702
marzena.lipczynska@dimplex.pl

Mapa serwisu

Agdos

ul. Zamkowa 23 , 14-260 Lubawa

AGD-SERVICE

ul. Batorego 58 , 48-200 Prudnik

AGD SZRON

ul. II Pułku Ułanów 1C , 72-320 Trzebiatów

AKCES

ul. Zamenhofa 20 , 42-200 Częstochowa

ALDEX

ul. Czapskiego 4 , 81-473 Gdynia

ALF-SERWIS

ul. Grunwaldzka 1/8 , 10-123 Olsztyn

ALN Serwis AGD

ul. Bolesława Karpińskiego 17 , 64-100 Leszno

ARES

AREX

ul. Szopinek 98 , 22-400 Zamość

Arpena

ul. Kaczki Dziwaczki 30 , 05-092 Łomianki

ASTEL

ul. Ułanów 34 , 31-450 Kraków

Bi-Matik Krzysztof Bizukojć

ul. Niemiecka 17/9 , 64-100 Leszno

Bud-Lep inż. A. Lepiarczyk

ul. Wyzwolenia 12 , 41-600 Świętochłowice

Bud-Lep-Serwis inż. Tomasz Lepiarczyk

ul. Ziołowa 13 , 40-634 Katowice

Budotechnika

DAR-GAZ

ul. Samsonowicza 18K , 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Daron Technik

ul. Pomorska 11/3 , 85-046 Bydgoszcz

DD Serwis

ul. Karolewska 33/19 , 90-560 Łódź

Dom-Serwis

EKObud – Grzegorz Słoma

Osowa 23 , 28-305 Sobków

EKOGAMA

Szpetal Górny, ul. Dobrzyńska 143 , 87-801 Włocławek

Eko-Term

ul. Kościelna 2 , 66-415 Kłodawa

Ekowizja Paweł Dybcio

ELDOM

ul. Warszawska 79 , 15-201 Białystok 

ELDOM

ELEKTRA KARDO

ul. Produkcyjna 59/1 , 15-680 Białystok

Elektronom

ul. Partyzancka 10/5 , 66-200 Świebodzin

ELEKTROSERWIS

ul. Dąbrowskiego 40 , 60-842 Poznań

ELKD

ul. Gen. Sikorskiego 13/41 , 62-030 Luboń

ELMIX

ul. Solskiego 42/1A , 52-416 Wrocław

El-Serwis

ul. Kośnego 68/20 , 45-372 Opole

Eltrin

ul. Podmiejska Boczna 14 , 66-400 Gorzów Wlkp.

GTI24 Sp. z o.o. – Łukasz Biały

ul. Bursaki 14/35 , 20-150 Lublin

HT Service Sebastian Skibiński

ul. Podgórska 25 , 43-180 Orzesze

HT Service, Sebastian Skibiński

ul. Podgórska 25 , 43-180 Orzesze

HT Service, Sebastian Skibiński

ul. Podgórska 25 , 43-180 Orzesze

HT Service – Sebastian Skibiński

ul. Podgórska 25 , 43-180 Orzesze

ICE Serwis – Szymon Bieniek

ul. Broniewskiego 5/12 , 35-222 Rzeszów

Icontech

ul. Kryształowa 8/8 , 25-751 Kielce

ICONTECH Waldemar Karbowniak

uL. Kryształowa 8/8 , 25-751 Kielce

IGNIS Instalacje grzewcze i chłodnicze

ul. Partyzantów 38 lok. 4 , 65-332 Zielona Góra

Inmont Sp. z o.o.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

ul. Malczewskiego 18 , 47-206 Kędzierzyn Koźle

Instal – Serwis, Tomasz Frańczak

Nowaczkowo 8 , 86-014 Sicienko

Intel-Dom

ul. Paderewskiego 13 , 98-220 Zduńska Wola

Interex Katowice

Jackonet

ul. Mazowiecka 151 , 05-300 Mińsk Mazowiecki

JANTAR

ul. Kościuszki 24 , 39-400 Tarnobrzeg

JANTAR AGD Sp. z o.o.

ul. Zawiszy Czarnego 8A , 35-082 Rzeszów

JAREX

Pl. Wolności 10 , 59-700 Bolesławiec

JD Serwis Jacek Diaków

ul. Wróbla 4 , 41-936 Bytom

Jurex

ul. Ogólna 53 , 82-300 Elbląg

Jurmar s.c.

ul. Młynarska 34 , 01-175 Warszawa 

JVB ELECTRONIC

ul. Kochanowskiego 4 , 43-300 Bielsko-Biała

KAMEX

ul. Batalionów Chłopskich 9 , 48-300 Nysa

KJK Jarosław Kasperek

ul. Rezedowa 14 , 20-143 Lublin

KWADRAT

Marek Kuśmierz Elektronom Serwis

ul. Lipowa 8, Wierzbice , 55-040 Kobierzyce

MARGAZ

ul. Słowackiego 11/7 , 71-434 Szczecin

MDS Elektronik

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 73 , 25-432 Kielce

MEGDOM

ul. Przemyska 30 , 81-507 Gdynia

MERKURY

ul. Słoneczna 2 , 39-200 Dębica

Multimedia

ul. Radzymińska 211 , 03-611 Warszawa

Mzurtex

ul. Bolesława Chrobrego 48 , 26-617 Radom

Naprawa AGD i RTV

ul. Śniadeckich 11 , 62-220 Kotlin

P.H.U. BIS

ul. Piłsudskiego 7 , 63-400 Ostrów Wlkp.

P.H.U. RAK

ul. Nowy Świat 6d , 58-300 Wałbrzych

PHU Supraterm

P.I.M. "INMONT" Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 4 lok. 10 , 10-549 Olsztyn

Piotr Piotrowski

ul. Westerplatte 64 , 76-200 Słupsk

POLARNIK F.U.H. Roman Baranowski

Podgórze 1B , 58-500 Jelenia Góra

Polarwent – Ireneusz Kupiński

ul. Tuwima 21 , 19-100 Mońki

Polykomfort II

ul. Dworcowa 58 , 07-202 Wyszków

PREDOM SERVICE

ul. Kołobrzeska 5 , 10-442 Olsztyn

Profesjonalny Serwis – Michał Sobański

Profesjonalny Serwis Michał Sobański

RES-Serwis

ul. Jagielońska 57 B/16 , 10-283 Olsztyn

Serwis AGD Piotr Kobus

ul. Mokra 33 , 03-562 Warszawa

Serwis Instalacyjny Marcin Kierzkiewicz

ul. Warszawska 58C/11 , 59-900 Zgorzelec

Serwis Tomasz Rusek

ul. Malepszego 2 , 64-800 Chodzież

Sterklim Jacek Święcicki

ul. Kręta 56F/12 , 15-345 Białystok

Techfix Marcin Sławiński

TERMOGAZ mgr inż. Krzysztof Smagacki

Termoklima – Sławomir Zdon

ul. Pionierów 5C/6 , 47-220 Kędzierzyn Koźle

UNI-SERWIS

ul. Skłodowskiej Curie 33 , 85-088 Bydgoszcz

VITO

ul. Legionów 2A , 38-400 Krosno

V-serwis

ul. Jesionowa 1A , 62-020 Swarzędz

WARM-SERWIS

Zakład Elektryczny Zbigniew Mordak

ul. Kusocińskiego 12/11 , 26-600 Radom

Zakład Instalacji Elektrycznych Marian Nowak

ul. Snopowa 14A , 94-123 Łódź

Zakład Naprawy Sprzętu AGD

os. Młodych 22 , 19-200 Grajewo

Zakład Naprawy Urządzeń Chłodniczych

ul. Terebelska 38 , 21-500 Biała Podlaska

Zakład Usług Instalacyjnych – Piotr Biernacik

Jeleniów 63A , 57-343 Lewin Kłodzki

Zakład Usługowo-Handlowy COWK

Plac Kardynała Wyszyńskiego 8a , 09-200 Sierpc

Zakład Usługowo-Handlowy DOMO

Pl. Dworcowy 4/1 , 66-210 Zbąszynek

Z.U.H. AGD

ul. Łyskowskiego 29/35 , 87-100 Toruń

BS ELEKTRONIK

ul. Michała Żaka 19 , 30-612 Kraków

INSTALSYSTEM

ul. Ogródkowa 4 , 32-600 Oświęcim

WESERA

ul. Łopoń 207 , 32-830 Wojnicz