Akcje promocyjne

Aktualne promocje Dimplex

Dimplex jest liderem we wdrażaniu nowoczesnych technologii w technice grzewczej opartej na pompach ciepła oraz technice wentylacyjnej, zaś grupa Glen Dimplex jest największym na świecie producentem elektrycznych systemów grzewczych. Rozwijamy i produkujemy innowacyjne systemy już od ponad 30 lat i ciągle pracujemy nad tym aby nasze urządzenia były jak najlepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów. Żeby uatrakcyjnić naszą ofertę, okresowo wprowadzamy akcje promocyjne skierowane zarówno do naszych Partnerów jak i odbiorców detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi.

2018-09-10

Oferta specjalna do programu "Czyste powietrze" – promocyjne pakiety z pompami ciepła split

Product Category Section Image

Naprawdę wydajny system, oprócz samej pompy ciepła, potrzebuje odpowiednio dobranych, pozostałych elementów instalacji, dlatego asortyment wyposażenia dodatkowego Dimplex jest doskonale dopasowany do wymagań pracy naszych pomp ciepła. W efekcie każdy element z naszej oferty doskonale współpracuje z pozostałymi komponentami systemu wykorzystującego urządzenia Dimplex.

Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę, okresowo wprowadzamy promocje cenowe na wybrane produkty. Najbliższy czas jest pod tym względem wyjątkowy. W ofercie specjalnej, pompy ciepła Dimplex typu split serii LAK/LAW o mocy 9 i 14 kW dostępne są w atrakcyjnych pakietach wraz z osprzętem lub z zestawem rekuperacji decentralnej serii DL 50.

Korzystając z naszej oferty specjalnej, można otrzymać jeszcze więcej korzyści!

Oferta promocyjnych pakietów Dimplex z pompami ciepła split spełnia wymagania programu rządowego „Czyste powietrze”, w którym właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę starego, wysokoemisyjnego kotła grzewczego – na nowe źródło ciepła lub na zakup i montaż nowego źródła ciepła. Program adresowany jest do osób fizycznych, będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Program „Czyste powietrze” planowany jest na lata: 2018-2029. W sumie do wykorzystania będzie ok. 103 mld zł. Minimalny koszt kwalifikowany projektu to 7000 zł, a maksymalny możliwy koszt, od którego liczona jest dotacja to 53000 zł. Udział kosztów kwalifikowanych przewidzianych do wsparcia dotacyjnego wynosi od 30% do 90%. Więcej informacji na temat programu „Czyste powietrze” dostępnych jest na stronie: www.mos.gov.pl/czyste-powietrze

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną do programu "Czyste powietrze", ulotka informacyjna dostępna jest do pobrania poniżej.

Broszura promocyjna: Oferta specjalna do programu "Czyste powietrze" – promocyjne pakiety z pompami ciepła split (PDF/1,5 MB)