Najnowsze wydarzenia

Wieści ze świata Dimplex i nie tylko

Dynamiczny rozwój naszej firmy możliwy jest dzięki entuzjastycznemu podejściu we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Jednak nasza koncepcja rozwoju, podporządkowana jest przede wszystkim potrzebom naszych Klientów, którzy od zawsze byli w centrum naszej uwagi. Między innymi, właśnie dlatego uczestniczymy w wielu wydarzeniach, zarówno tych bezpośrednio dotyczących dziedzin, w których się poruszamy, jak i tych nieco mniej związanych z naszą branżą. Zapraszamy więc do zapoznania się z wydarzeniami ze świata Dimplex i nie tylko – najciekawsze prezentujemy poniżej.

2020-01-10

Poznaj pakiety i zestawy fabryczne z pompami ciepła Dimplex

Efektywne wykorzystanie energii jest jednym z najbardziej aktualnych tematów w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia. Wśród energooszczędnych systemów instalowanych w nowoczesnym budownictwie, bez wątpienia największą przyszłość mają urządzenia oparte na odnawialnych źródłach energii. Najbardziej wydajne z nich to pompy ciepła. Jednak naprawdę wydajny system, oprócz samej pompy ciepła, potrzebuje odpowiednio dobranych, pozostałych elementów instalacji, dlatego w ofercie Dimplex znajdują się zestawy fabryczne i atrakcyjne cenowo pakiety z pompami ciepła. Nasza oferta pakietowa jest niezwykle bogata i gotowa sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom dotyczącym energooszczędnej instalacji. Wybierając systemy Dimplex wykorzystujesz, nie tylko najwyższej jakości pompy ciepła, ale również doskonały osprzęt, dobrany przez najlepszych fachowców w branży!

2019-10-01

II Kongres Trendy Energetyczne

Rozproszona produkcja energii, elektryfikacja ogrzewania, magazynowanie energii, elektromobilność, digitalizacja procesów, energooszczędne, inteligentne budynki, czyste powietrze i termomodernizacja to wyzwania dla integracji sektorów nowoczesnej energetyki. Jak dostosować się do zmian nadchodzących w ciągu 2 do 5 lat? Które technologie mają szanse na rozwój, a które znikną z rynku? Które regulacje wpływają na zmiany?

Odpowiedzi na te i inne pytania będziemy szukać na II Kongresie Trendy Energetyczne, który odbędzie się w dniach: 8-9 października 2019 w Krakowie. Trendy Energetyczne to nie zwyczajne wydarzenie, ale forum kształtowania rzeczywistości w bliższej i dalszej perspektywie. Pokazuje, co może się zadziać, i co – zdaniem organizatorów oraz uczestników – zadziać się powinno. Energetyka rozumiana jest szeroko, jako zbiór procesów odbywających się w sferze technologii, produkcji, budownictwa, oszczędności, słowem – gospodarczego kręgosłupa kraju. Bazując na doświadczeniu branżystów, ale też stowarzyszeń reprezentujących różne aspekty efektywności energetycznej, Kongres jest ciałem z łatwością wyciągającym wnioski i formułującym rekomendacje.

II edycja kongresu Trendy Energetyczne będzie okazją do spotkania z najlepszymi specjalistami. Prelegenci wezmą udział w debatach i prelekcjach przeplatanych luźnymi dyskusjami. Wystąpią m.in.: Jarosław Gowin – wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego, Piotr Woźny – prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Bogdan Szymański – współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV, Paweł Lachman – prezes zarządu Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła, Grzegorz Burek – redaktor naczelny magazynu Globenergia i wielu innych.

Partnerem II Kongresu Trendy Energetyczne jest Glen Dimplex Polska.
Więcej informacji oraz bilety dostępne są na stronie organizatora: trendyenergetyczne.pl

Zapraszamy!

W skrócie:
II Kongres Trendy Energetyczne
8-9 października 2019
Metropolo Kraków by Golden Tulip, Orzechowa 11, Kraków
Organizator: Globenergia
trendyenergetyczne.pl

2019-03-25

Fotorelacja z ISH 2019

W dniach 11-15 marca 2019 r. we Frankfurcie nad Menem odbyły się Międzynarodowe Targi ISH – jedna z największych imprez targowych z dziedziny techniki grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz instalacji wodno-sanitarnych. Na Targach ISH 2019 nie zabrakło również Glen Dimplex Thermal Solutions. W tym roku GDTS zaprezentowało m.in. najnowsze rozwiązania systemowe wykorzystujące pompy ciepła do zastosowań indywidualnych (System M) oraz komercyjnych (System C), a także systemy chłodzenia precyzyjnego (System I).

Zapraszamy na krótką fotorelację z tegorocznych Targów ISH 2019 oraz do obejrzenia filmu dostępnego na naszym kanale YouTube zapowiadającego nowe rozwiązania systemowe GDTS.