Starsze akcje promocyjne

Promocje Dimplex

Dimplex jest liderem we wdrażaniu nowoczesnych technologii w technice grzewczej opartej na pompach ciepła oraz technice wentylacyjnej, zaś grupa Glen Dimplex jest największym na świecie producentem elektrycznych systemów grzewczych. Rozwijamy i produkujemy innowacyjne systemy już od ponad 30 lat i ciągle pracujemy nad tym aby nasze urządzenia były jak najlepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów. Żeby uatrakcyjnić naszą ofertę, okresowo wprowadzamy akcje promocyjne skierowane zarówno do naszych Partnerów jak i odbiorców detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi.

2019-05-20

Akcja specjalna, niewiarygodnie niskie ceny pomp ciepła Dimplex!

Product Category Section Image

Optymalne wykorzystanie energii jest jednym z najbardziej aktualnych tematów w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia. Wśród energooszczędnych systemów instalowanych w nowoczesnym budownictwie, bez wątpienia największą przyszłość mają urządzenia oparte na odnawialnych źródłach energii. Pompy ciepła Dimplex to najwyższej jakości urządzenia, które wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne oraz inteligentne systemy sterowania. To jedne z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku!

Oferta pomp ciepła Dimplex jest niezwykle bogata i gotowa sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom dotyczącym systemu grzewczego. Wśród niej, coraz większą popularnością cieszą się powietrzne pompy ciepła do montażu wewnętrznego oraz rozwiązania kompaktowe. Reagujemy na potrzeby rynku i systematycznie uatrakcyjniamy ofertę. Nasza akcja specjalna daje możliwość zakupu wybranych modeli pomp ciepła Dimplex w niewiarygodnie niskich cenach!

Oferta dostępna jest tylko u Autoryzowanych Partnerów Glen Dimplex Polska i obowiązuje od 20 maja 2019 r. do odwołania!
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji w ulotce informacyjnej dostępnej do pobrania poniżej.

Broszura promocyjna: Akcja specjalna, niewiarygodnie niskie ceny pomp ciepła (PDF/1,0 MB)

2018-09-10

Oferta specjalna do programu "Czyste powietrze" – promocyjne pakiety z pompami ciepła Dimplex

Product Category Section Image

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną, w której powietrzne pompy ciepła Dimplex dostępne są w atrakcyjnych cenowo pakietach z osprzętem. Oferta spełnia wymagania programu „Czyste powietrze”, w którym właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę starego kotła grzewczego – na nowe źródło ciepła lub na zakup i montaż nowego źródła ciepła. Program adresowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego. Więcej informacji na temat programu „Czyste powietrze” dostępnych jest na stronie: www.mos.gov.pl/czyste-powietrze

Ulotka informacyjna dostępna jest do pobrania poniżej.
Do pobrania: Oferta specjalna do programu "Czyste powietrze" (PDF/0,5 MB)

2017-06-14

Promocyjne pakiety z kompaktowymi pompami ciepła SIK 6-11TES i osprzętem

Product Category Section Image

SIK 6-11TES to kompaktowe gruntowe pompy ciepła nowej generacji. Cechują się bogatym wyposażeniem i posiadają wbudowane komponenty instalacji grzewczej oraz podzespoły do podłączenia źródła ciepła. Do wyposażenia standardowego pomp ciepła SIK 6-11TES należą m.in.: elektroniczne pompy obiegowe i naczynia wzbiorcze instalacji dolnego/górnego źródła ciepła (8/24 l), niezbędne zabezpieczenia, a także zaawansowana automatyka WPM Econ5S z możliwością obsługi za pomocą tabletu/smartfonu. SIK 6-11TES zapewniają wysoką temperaturę zasilania i wydajność, która przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

Doskonałym uzupełnieniem pomp ciepła jest właściwie dobrany osprzęt. W Dimplex dbamy o to aby oferowany asortyment wyposażenia dodatkowego był doskonale dopasowany do wymagań pracy pomp ciepła. W efekcie każdy element z naszej oferty doskonale współpracuje z pozostałymi komponentami systemu wykorzystującego urządzenia Dimplex.

W promocji cenowej, kompaktowe pompy ciepła Dimpex SIK TES o mocy 6 kW, 8 kW, lub 11 kW dostępne są w promocyjnych pakietach wraz z osprzętem. Promocja obejmuje pakiety z pompą ciepła i zasobnikiem c.w.u., buforem, grzałką, zestawem c.w.u. lub zestawem do montażu ściennego sterownika.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną! Ulotka informacyjna dostępna jest do pobrania poniżej.

Ulotka promocyjna – promocyjne pakiety z kompaktowymi pompami ciepła SIK 6-11TES i osprzętem (PDF)

2016-08-15

Rok pełen promocji – zestawienie aktualnych promocji cenowych z pompami ciepła Dimplex

Product Category Section Image

Naprawdę wydajny system, oprócz samej pompy ciepła, potrzebuje odpowiednio dobranych, pozostałych elementów instalacji, dlatego asortyment wyposażenia dodatkowego Dimplex jest doskonale dopasowany do wymagań pracy naszych pomp ciepła. W efekcie każdy element z naszej oferty doskonale współpracuje z pozostałymi komponentami systemu wykorzystującego urządzenia Dimplex.

Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę, okresowo wprowadzamy promocje cenowe na wybrane produkty. Rok 2016 jest pod tym względem wyjątkowy!
Jest to rok pełen promocji, w którym każdy znajdzie atrakcyjną ofertę dopasowaną do własnych potrzeb. Łatwo jest oszczędzać z Dimplex!

Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem aktualnych promocji z pompami ciepła Dimplex. Ulotka informacyjna dostępna jest do pobrania poniżej.
Rok pełen promocji – ulotka informacyjna (PDF)

2016-05-14

Pompy ciepła SI 7-11TE z rekuperacją decentralną DL 50 i zasobnikiem c.w.u. WWSP 229E w super cenie!

Product Category Section Image

SI 7-11TE to gruntowe pompy ciepła wyposażone w sprężarkę spiralną Copeland, kompletną automatykę z regulatorem WPM 2007 nadzorującym instalację pompy ciepła, c.o. i c.w.u. Zastosowana automatyka daje możliwość sterowania instalacją pompy ciepła, obiegami bezpośrednimi oraz mieszaczowymi, współpracy w układach biwalentnych i basenowych, a także obsługę za pomocą tabletu lub smartfonu. Pompy ciepła SI 7-11 TE cechują się wysoką temperaturą zasilania i wydajnością, która przekłada się na niskie koszty użytkowania. Zapewniają niezawodną i bezproblemową eksploatację w długim okresie użytkowania.

Doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej instalacji opartej na pompach ciepła jest system rekuperacji czyli kontrolowanej wentylacji z odzyskiem ciepła, który pomaga utrzymać w budynku komfortowe warunki oraz zmniejsza jego koszty ogrzewania. Świetnym rozwiązaniem w tym segmencie urządzeń jest rekuperacja decentralna Dimplex serii DL 50. Do pracy wykorzystuje ona jednostki przystosowane do bezpośredniego montażu w ścianie zewnętrznej budynku. Nie potrzebuje dodatkowych kanałów powietrznych, a wszystkie komponenty potrzebne do funkcjonowania zamknięte są w niewielkiej obudowie jednostek serii DL 50.

W naszej promocji cenowej, pompy ciepła Dimpex serii SI TE o mocy 7 kW, 9 kW, lub 11 kW dostępne są z zestawem rekuperacji decentralnej Dimplex DL 50WE2/50R i zasobnikiem c.w.u WWSP 229E w super cenie. Po prostu prawdziwa okazja!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną! Ulotka informacyjna dostępna jest do pobrania poniżej.

Ulotka promocyjna – pompy ciepła SI 7-11TE z rekuperacją DL 50 i zasobnikiem c.w.u. WWSP 229E (PDF)

2016-05-13

Pompy ciepła SIK 6-11TES z rekuperacją decentralną DL 50 i zasobnikiem c.w.u. WWSP 229E w super cenie!

Product Category Section Image

SIK 6-11TES to gruntowe kompaktowe pompy ciepła cechujące się bogatym wyposażeniem. Posiadają wbudowane komponenty instalacji grzewczej oraz podzespoły do podłączenia źródła ciepła: elektroniczne pompy obiegowe i naczynia wzbiorcze instalacji dolnego / górnego źródła ciepła, niezbędne zabezpieczenia oraz zaawansowaną automatykę WPM Econ5S z możliwością obsługi za pomocą tabletu/smartfonu. SIK 6-11 TES zapewniają wysoką temperaturę zasilania i wydajność, która przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

Wspaniałym uzupełnieniem nowoczesnej instalacji opartej na pompach ciepła jest kontrolowana wentylacja z odzyskiem ciepła, która pomaga utrzymać w komfortowe warunki oraz zmniejsza koszty ogrzewania budynku. W tej kategorii urządzeń interesującym rozwiązaniem jest system rekuperacji decentralnej Dimplex serii DL 50. Do pracy wykorzystuje on jednostki przystosowane do bezpośredniego montażu w ścianie zewnętrznej budynku. System nie potrzebuje dodatkowych kanałów powietrznych, a wszystkie komponenty potrzebne do funkcjonowania zamknięte są w niewielkiej obudowie centrali serii DL 50.

W naszej promocji cenowej, pompy ciepła Dimpex serii SIK TES o mocy 6 kW, 8 kW, lub 11 kW dostępne są z zestawem rekuperacji decentralnej Dimplex DL 50WE2/50R i zasobnikiem c.w.u WWSP 229E w doskonałej cenie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną! Ulotka informacyjna dostępna jest do pobrania poniżej.

Ulotka promocyjna – pompy ciepła SIK 6-11TES z rekuperacją decentralną DL 50 i zasobnikiem c.w.u. WWSP 229E (PDF)

2016-04-21

Pompy ciepła SIW 6-11TES z rekuperacją decentralną DL 50 w cenie pompy ciepła!

Product Category Section Image

SIW 6-11TES to gruntowe kompaktowe pompy ciepła ze zintegrowanym zasobnikiem c.w.u. Zapewniają wysoką temperaturę zasilania i wydajność, która może uchodzić za wzór w swojej klasie. Cechują się bogatym wyposażeniem standardowym – posiadają wbudowane komponenty instalacji grzewczej oraz podzespoły do podłączenia źródła ciepła. Do wyposażenia standardowego należą m.in.: grzałka elektryczna (2/4/6 kW), elektronicznie sterowane pompy obiegowe obiegu grzewczego / ciepłej wody użytkowej oraz zawór przelewowy. Automatyka WPM Econ5Plus umożliwia m.in. obsługę za pomocą tabletu lub smartfonu.

Oprócz zastosowania nowoczesnej pompy ciepła, coraz większego znaczenia nabiera kontrolowana wentylacja z odzyskiem ciepła, który pomaga utrzymać komfortowe warunki oraz zmniejsza koszty ogrzewania budynku. W tej kategorii urządzeń interesującym rozwiązaniem jest system rekuperacji decentralnej Dimplex serii DL 50. Do pracy wykorzystuje on jednostki przystosowane do bezpośredniego montażu w ścianie zewnętrznej budynku. System nie potrzebuje dodatkowych kanałów powietrznych, a wszystkie komponenty potrzebne do funkcjonowania zamknięte są w niewielkiej obudowie centrali serii DL 50.

Teraz, w naszej ofercie specjalnej, wszystkie pompy ciepła Dimplex SIW 6-11TES dostępne są z zestawem rekuperacji decentralnej Dimplex DL 50WE2/50R w cenie pompy ciepła!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną! Ulotka informacyjna dostępna jest do pobrania poniżej.

Ulotka promocyjna – pompy ciepła SIW 6-11TES z rekuperacją DL 50 w cenie pompy ciepła! (PDF)

2016-04-20

Pompy ciepła Dimplex z rekuperacją decentralną DL 50 w korzystnej cenie!

Product Category Section Image

Nowoczesne budynki wyposaża się w coraz skuteczniejszą izolację cieplną, która jednak może utrudniać naturalną wymianę powietrza. Dlatego oprócz zastosowania nowoczesnych urządzeń grzewczych jakimi są pompy ciepła, coraz większego znaczenia nabierają systemy rekuperacji – czyli kontrolowanej wentylacji z odzyskiem ciepła, które pomagają utrzymać w budynku komfortowe warunki oraz zmniejszają koszty ogrzewania. Świetnym rozwiązaniem w tej kategorii urządzeń jest system rekuperacji decentralnej Dimplex serii DL, który wykorzystuje do pracy jednostki przystosowane do bezpośredniego montażu w ścianie zewnętrznej budynku. System nie potrzebuje systemu kanałów powietrznych, a wszystkie komponenty potrzebne do funkcjonowania zamknięte są w niewielkiej obudowie centrali serii DL 50.

W naszej ofercie specjalnej, wybrane pompy ciepła Dimplex dostępne są z zestawem rekuperacji decentralnej Dimplex DL 50WE2/50R w korzystnej cenie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną! Broszura informacyjna dostępna jest do pobrania poniżej.

Broszura promocyjna – pompy ciepła Dimplex z rekuperacją decentralną DL 50 w korzystnej cenie! (PDF)

2015-04-06

Promocyjne pakiety z kompaktowymi pompami ciepła nowej generacji serii SIK 6-14TES

Product Category Section Image

Naprawdę wydajny system oparty na pompach ciepła, oprócz samej pompy ciepła, potrzebuje odpowiednio dobranych pozostałych elementów instalacji. Dlatego asortyment wyposażenia dodatkowego z naszej oferty jest doskonale dopasowany do wymagań pracy pompy ciepła. Żeby jeszcze bardziej ułatwić prawidłowy jego dobór, w naszej ofercie można znaleźć właściwie skonfigurowane pakiety, które zorientowane są na wydajną, ekonomiczną i bezproblemową pracę całego systemu.

Nasza oferta pakietowa jest systematycznie poszerzana. W sezonie 2015/2016 wprowadziliśmy do naszej oferty pakiety z kompaktowymi, gruntowymi pompami ciepła nowej generacji serii SIK TES: ECONO SIK 6-11TES, DESIGN SIK 6-11TES oraz DESIGN PLUS SIK 6-14TES. Charakteryzują się one doskonałą wydajnością, bogatym wyposażeniem i posiadają wbudowane komponenty instalacji dolnego i górnego źródła ciepła. Zapraszamy do zapoznania się z tymi doskonałymi zestawami (kliknięcie w miniaturę otworzy opis pakietu w nowym oknie).

Okazja ku temu jest jeszcze lepsza, gdyż teraz pakiety te dostępne są w doskonałych cenach!
Akcja promocyjna trwa do 31 marca 2016 r., szczegóły oraz promocyjne ceny dostępne są w ulotce do pobrania poniżej.


ECONO SIK 6-11TES

DESIGN SIK 6-11TES

DESIGN PLUS SIK 6-14TES

Ulotka "Promocyjne pakiety z kompaktowymi pompami ciepła nowej generacji serii SIK 6-14TES" pobierz  

2014-09-29

Promocyjne pakiety z pompami ciepła Dimplex i odkurzaczem za złotówkę!

Natura jest doskonałym nośnikiem energii, którą można efektywnie wykorzystać 
za pomocą pomp ciepła Dimplex, ale żeby jeszcze lepiej wykorzystać energię nasi inżynierowie przygotowali kompletne pakiety wykorzystujące pompy ciepła 
solanka/woda lub powietrze/woda. Teraz do składu wszystkich pakietów z pompami ciepła Dimplex dołączyły również odkurzacze: domowy lub przemysłowy, które w okresie obowiązywania promocji dostępne są tylko za złotówkę!

Oba modele to doskonałe urządzenia "made in Germany". Odkurzacz Razzer ECO+ marki EIO to świetne rozwiązanie do domu dla każdego, kto ceni sobie wydajną pracę oraz komfort i bezproblemowe działanie, jest on również niezwykle cichy (72 dB) i łatwy w obsłudze. EXCELL 30 S SYNCHRO marki EWT/Aqua Vac jest doskonałym urządzeniem do zastosowań przemysłowych, zarówno do pracy na sucho jak i na mokro. Jego wydajność zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. W okresie obowiązywania promocji, domowy odkurzacz Razzer ECO+ dostępny jest za złotówkę w pakietach: KOMFORT, PREMIUM, EXCLUSIVE (z pompami LA…TAS) oraz PRESTIGE (z pompą LA…TAS), natomiast przemysłowy odkurzacz EXCELL 30 S SYNCHRO dostępny jest za złotówkę w pakietach: KOMFORT PLUS, PREMIUM PLUS, EXCLUSIVE (z pompami LA…TU) oraz PRESTIGE (z pompami LA…TU).

Akcja obowiązuje w okresie: 1.10.2014 - 30.11.2014 lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Dodatkowe Informacje o promocji można znaleźć w ulotce do pobrania poniżej. Dokładny skład pakietów oraz parametry poszczególnych urządzeń wchodzących w ich skład dostępne są w aktualnym cenniku urządzeń grzewczych Dimplex.

Product Category Section Image

Ulotka promocyjna "Pakiety z pompami ciepła i odkurzaczem za złotówkę" pobierz  

2014-06-23

Promocyjne pakiety z pompami ciepła Dimplex z kominkiem elektrycznym Mozart mini za 100 groszy

Natura jest doskonałym nośnikiem energii, którą można efektywnie wykorzystać za pomocą pomp ciepła, ale żeby jeszcze lepiej wykorzystać energię, fachowcy Dimplex przygotowali pakiety wykorzystujące pompy ciepła typu solanka/woda lub powietrze/woda. Teraz do składu wybranych pakietów promocyjnych z pompami ciepła Dimplex dołączył również kominek elektryczny, który w okresie obowiązywania promocji dostępny jest jedynie za 100 groszy! Kominek elektryczny Mozart mini dostępny w promocji „Kominek za 100 groszy“, to elegancki i stylowy kominek z obudową w kolorze piaskowca, który został zaprojektowany z myślą o niewielkich pomieszczeniach. Wyposażony został w efekt płomienia Optiflame® (efekt płomieni niezależny od trybu grzania), palenisko typu „płonące polana”, termowentylator i przełącznik mocy grzewczej. Akcja obowiązuje w okresie: 23.06.2014 - 31.08.2014 lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Szczegółowe informacje o promocji – zawartość pakietów oraz parametry poszczególnych urządzeń wchodzących w ich skład, znajdą Państwo w ulotce oraz cenniku promocyjnym, do pobrania poniżej.

Product Category Section Image

Cennik promocyjny - Grosz do Grosza pobierz  
Ulotka promocyjna - Kominek za 100 grosz pobierz  

2013-08-01

Promocyjne pakiety EXCLUSIVE z pompami ciepła powietrze/woda Dimplex LA 9-25TU

Powietrze, podobnie jak grunt jest nośnikiem energii, którą można bardzo efektywnie wykorzystać za pomocą pomp ciepła powietrze/woda serii LA TU. Jednak aby cały system działał możliwie wydajnie, oprócz pompy ciepła, niezbędny jest prawidłowy dobór pozostałych elementów instalacji. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów kompletne pakiety z wykorzystaniem pomp ciepła powietrze/woda LA 9-25TU, które oprócz doskonałego dopasowania wszystkich komponentów i promocyjnej ceny, mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę – można je niezwykle łatwo obsłużyć za pomocą smartfonu. Czas obowiązywania akcji promocyjnej, to 01.08.2013 - 31.10.2013, szczegóły dostępne są w ulotce do pobrania poniżej.

Product Category Section Image

Ścisła czołówka w kategorii "Wydajność" pobierz