Cenniki

Aktualne cenniki Dimplex

Urządzenia Dimplex wykorzystują najnowsze zdobycze techniki. Grzejemy i chłodzimy już od ponad 70. lat i na przestrzeni tego czasu marka Dimplex stała się światowym liderem w dziedzinie produkcji i rozwoju systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych. Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 700 innowacyjnych produktów! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą cenową Glen Dimplex Polska!

Elektryczne urządzenia grzewcze

Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2019 r. zostały wprowadzone nowe ceny na elektryczne urządzenia grzewcze Dimplex. Poniżej dostępny jest link do pobrania nowego cennika. Aktualny cennik elektrycznych urządzeń grzewczych Dimplex dostępny jest również na stronie internetowej dimplex.pl przy wybranych produktach.

Cennik 2019 – elektryczne urządzenia grzewcze (PDF, ok. 4 MB)

Oferta specjalna do programu "Czyste powietrze"

Wydajny system, oprócz samej pompy ciepła, potrzebuje odpowiednio dobranych, pozostałych elementów instalacji, dlatego asortyment wyposażenia dodatkowego Dimplex jest doskonale dopasowany do wymagań pracy naszych pomp ciepła. W efekcie każdy element z naszej oferty doskonale współpracuje z pozostałymi komponentami systemu wykorzystującego urządzenia Dimplex. Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę, okresowo wprowadzamy promocje cenowe na wybrane produkty. Obecny czas jest pod tym względem wyjątkowy. Korzystając z naszej oferty specjalnej, można otrzymać jeszcze więcej korzyści!

Oferta promocyjnych pakietów i zestawów z powietrznymi pompami ciepła Dimplex spełnia wymagania programu rządowego „Czyste powietrze”, w którym właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę starego, wysokoemisyjnego kotła grzewczego – na nowe źródło ciepła lub na zakup i montaż nowego źródła ciepła. Program adresowany jest do osób fizycznych, będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Program „Czyste powietrze” planowany jest na lata: 2018-2029. W sumie do wykorzystania będzie ok. 103 mld zł. Minimalny koszt kwalifikowany projektu to 7 000 zł, a maksymalny możliwy koszt, od którego liczona jest dotacja to 53 000 zł. Udział kosztów kwalifikowanych przewidzianych do wsparcia dotacyjnego wynosi od 30% do 90%. Więcej informacji na temat programu „Czyste powietrze” dostępnych jest na stronie: www.mos.gov.pl/czyste-powietrze

Poniżej dostępny jest link do pobrania cennika w ofercie specjalnej Dimplex do programu "Czyste Powietrze"

Cennik 2019 – oferta specjalna do programu "Czyste Powietrze" (PDF, ok. 2 MB)