Akcje promocyjne

Aktualne promocje Dimplex

Dimplex jest liderem we wdrażaniu nowoczesnych technologii w technice grzewczej opartej na pompach ciepła oraz technice wentylacyjnej, zaś grupa Glen Dimplex jest największym na świecie producentem elektrycznych systemów grzewczych. Rozwijamy i produkujemy innowacyjne systemy już od ponad 30 lat i ciągle pracujemy nad tym aby nasze urządzenia były jak najlepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów. Żeby uatrakcyjnić naszą ofertę, okresowo wprowadzamy akcje promocyjne skierowane zarówno do naszych Partnerów jak i odbiorców detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi.

2017-06-14

Promocyjne pakiety z kompaktowymi pompami ciepła SIK 6-11TES i osprzętem

Product Category Section Image

SIK 6-11TES to kompaktowe gruntowe pompy ciepła nowej generacji. Cechują się bogatym wyposażeniem i posiadają wbudowane komponenty instalacji grzewczej oraz podzespoły do podłączenia źródła ciepła. Do wyposażenia standardowego pomp ciepła SIK 6-11TES należą m.in.: elektroniczne pompy obiegowe i naczynia wzbiorcze instalacji dolnego/górnego źródła ciepła (8/24 l), niezbędne zabezpieczenia, a także zaawansowana automatyka WPM Econ5S z możliwością obsługi za pomocą tabletu/smartfonu. SIK 6-11TES zapewniają wysoką temperaturę zasilania i wydajność, która przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

Doskonałym uzupełnieniem pomp ciepła jest właściwie dobrany osprzęt. W Dimplex dbamy o to aby oferowany asortyment wyposażenia dodatkowego był doskonale dopasowany do wymagań pracy pomp ciepła. W efekcie każdy element z naszej oferty doskonale współpracuje z pozostałymi komponentami systemu wykorzystującego urządzenia Dimplex.

W promocji cenowej, kompaktowe pompy ciepła Dimpex SIK TES o mocy 6 kW, 8 kW, lub 11 kW dostępne są w promocyjnych pakietach wraz z osprzętem. Promocja obejmuje pakiety z pompą ciepła i zasobnikiem c.w.u., buforem, grzałką, zestawem c.w.u. lub zestawem do montażu ściennego sterownika.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną! Ulotka informacyjna dostępna jest do pobrania poniżej.

Ulotka promocyjna – promocyjne pakiety z kompaktowymi pompami ciepła SIK 6-11TES i osprzętem (PDF)